Indigo Legends

Grąžinimas

Prekių grąžinimas vyksta pagal 2001 m. Birželio 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymą Nr. 217 „Dėl taisyklių grąžinimo ir keitimo.“

Jei Jūsų netenkina įsigytas Indigo Legends Pret-a-Porter kolekcijos produktas, Jūs galite jį grąžinti arba pakeisti per 14d. nuo jo gavimo. Produktai turi būti nedėvėti, neskalbti, niekaip nepakeisti.

Produktai turi turėti originalias mūsų prekinio ženklo Indigo Legends etiketes. Jūsų pinigai bus grąžinami per 10 darbo dienų nuo produkto įsigijimo.

Pristatymo kaina yra negrąžinama, o grąžinimo gabenimo mokesčiai yra kliento atsakomybė.

Mes negrąžiname ir nekeičiame produktų, kurie yra pagaminti specialiai pagal individualius išmatavimus.

Jei Jūsų gautas užsakymas yra sugadintas arba gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte, prašome susisiekti su mumis per 48val. ir mes pasirūpinsime prekių pakeitimu arba išduosime Jums grąžinamąją išmoką (taip pat grąžinsime ir Jūsų pristatymo mokesčius).

Prieš grąžindami prekę, prašome susisiekti su mumis el. paštu hi@indigolegends.com. Prašome nurodyti savo užsakymo numerį ir prekės, kurią norite grąžinti, pavadinimą. Įsitikinkite, kad Jūsų grąžinamos prekės yra siunčiamos pirmenybine siunta ir turi savo stebėjimo numerį.