Indigo Legends

Apie

Indigo Legends – tai džinsų studija, kurioje gimsta ne tik išskirtinės Bespoke kolekcijos, bet ir nepriekaištingi, pagal individualius užsakymus siūti drabužiai.
Į specializuotą džinso studiją Indigo Legends Vilniuje pirmosios siuvimo mašinos pradėjo važiuoti 2015-tųjų metų liepą. Netrukus įsigijome ir išskirtines vintažines siuvimo mašinas Reece 101 bei Union Special 35800, o garsiausių pasaulio gamyklų audžiamo siauro, uždaro krašto Selvedge džinsai vos tilpo į lentynas! Tik įsikūrus prasidėjo įtemptas modelių kūrimo ir technologijos tobulinimo periodas. Tačiau kelią į savo klientų širdis Indigo Legends surado neįtikėtinai greitai – vos 2016-tiesiems besibaigiant, ir netrukus tapo puikiai žinoma tikriesiems tvarios mados gurmanams.

Ką slepia Indigo Legends pavadinimas?
Indigas – tai ryškiai mėlynas pigmentas, mėlynos spalvos atspalvis. Šie karališki dažai viduramžiais buvo vertinami labiau nei auksas, o šiais laikais dažniausiai naudojami sodraus džinso mėliui išgauti.

Legenda – net už patį gyvenimą didesnė istorija, keliaujanti iš kartos į kartą. Mes esame įsitikinę, jog specialiai Jums pasiūti džinsai taps Jūsų gyvenimo istorijos liudytojai. Ant audinio ilgainiui išryškėjantys nutrynimai, skylės ir nubrozdinimai bylos apie tikrąsias laiko užrašytas legendas.
Mūsų studijoje gimsta unikalūs, idealiai Jums tinkantys rankų darbo džinsai. Čia Jūs galite viską: pasirinkti norimą džinsą, audinio spalvą (RAW ar balintas), kirpimo tipą, siūlų ir sagų bei kniedžių spalvą! O mes, derindami laiko patikrintą techniką, tradicijas ir šiuolaikinius sprendimus darome viską, kad sukurtas produktas taptų ilgaamžis bei atspindintis Jūsų charakterį.

Indigo Legends – esame tam, kad padėtume sukurti Jūsų asmeninę legendą.